Jste zde: Home Sezona Sezona 2010/2011 Reportáže Bordovice - Hladké Životice 4:2

TJ Sokol Bordovice

Bordovice - Hladké Životice 4:2

Email Tisk PDF

V dalším kole Okresního přeboru, které se odehrálo v deštivém sobotním odpoledni, porazily Bordovice na domácím hřišti mužstvo z Hladkých Životic výsledkem 4:2.

Utkání na mokrém terénu provázelo dost nepřesností. Na obou stranách se začlo opatrně. Více šancí měly však Bordovice, které v prvním poločase uzavřely Hladké Životice na jejich půli a k brankáři Mrozowskému je pouštěly velmi zřídka. V 6. minutě zahodil šanci Martin Vašenda, který zamířil nad bránu. Ve 13. minutě po rozehrávce rohového kopu hlavičkoval René Kovařík, ale jeho pokus také mířil těsne nad. Ve 21. minutě otevřel gólový účet Bordovic Martin Vašenda, který po přihrávce Maruchniče dloubáčkem s pomocí tyče rozvlnil síť. O tři minuty později se gólově prosadil Karel Žídek, který si hravě poradil s obránci, prostřelil brankáře a zvýšil na 2:0. Ve 28. minutě se Bordovice radovaly potřetí, autorem gólu byl Tomáš Temnička, který hlavičkoval k tyči. Pět minut nato si mohl Temnička připsat další gól, když to po centru Viktora Melčáka zkoušel opět hlavou, míč však nezasáhl ideálně a bránu netrefil. Ve 38. minutě skórovali také hosté a snížili na 3:1. Před koncem prvního poločasu měl šanci ještě Vašenda, který šel sám na bránu, ale trefil pouze brankáře. Skóre se tak už nezměnilo a do šaten se šlo za stavu 3:1 pro domácí.
 
Druhý poločas už nebyl tak úplně v režii Bordovic, i Hladké Životice několikrát ohrozily naši bránu. V 51. minutě to hosté zkoušeli hlavou, ale zakončení nebylo přesné a míč mířil mimo bránu. Následně stříleli těsně nad. V 56. minutě přidal čtvrtý gól Bordovic Ivo Maruchnič, který šel sám na bránu, míč s přehledem umístil k tyči a brankáři nedal sebemenší šanci. Poté se dostal do šance Martin Vašenda, který však bránu přestřelil. Hosté měli několik šancí, ale často se jim nedařilo dostat až do samotného zakončení. To přišlo až v 85. minutě, kdy po rohu hlavičkoval Jan Kocmich a snížil stav na konečných 4:2. Nic víc už se do závěrečného hvizdu neudálo a Bordovice tak vrátili Hladkým Životicím podzimní porážku.
 
Sestava: Mrozowski (G) - Farkavec, Geryk (90. Šimetka), Melčák - Kovařík (C), Machynka, Maruchnič, Raška, Žídek - Temnička, Vašenda (72. Benáček). Náhradnící: Benáček, Černoch, Kocián, Plachký, Šimetka.
 
Rozhodčí: Glogar L. - Lakomý P.
 
Aktualizováno ( Pondělí, 30 Květen 2011 23:53 )  

Příští zápas

 26. 5. 2012
 
17:00

Stachovice - Bordovice

Hlasování

Zvolte nejlepšího hráče v utkání proti Štramberku
 

Tipovačka

Pořadí po 21. kole
 
Pořadí
Uživatel
Body



1.te pero
120



2.Iris
113



3.Bída
112



4.Bořek
108



5.PCR
106



 


Počasí v Bordovicích

ClearClear 16 oC
Humidity: 63%
Wind: N at 2 mph
Sun 15 ⇒ 24 oC » Clear «
Mon 14 ⇒ 25 oC » Partly Sunny «
Tue 12 ⇒ 23 oC » Chance of Storm «

Návštěvnost

Návštěvy [+/-]
Dnes:
Včera:
Předevčírem:
45
106
106

+0

Celkem
od 16. 8. 2008 108 254
Facebook
Youtube