Jste zde: Home Sezona Sezona 2011/2012 Reportáže Bordovice - Skotnice 6:3

TJ Sokol Bordovice

Bordovice - Skotnice 6:3

Email Tisk PDF

Bordovice si užily poslední domácí zápas, ve kterém před velmi početným publikem přestřílely třetí Skotnici vysoko 6:3.

Prvních asi deset minut utkání měly jasnou převahu v držení míče domácí Bordovice a diváci, kterých dorazilo kolem dvou set, viděli od začátku rychlý a pohledný fotbal. V desáté minutě byl nařízen přímý kop pro Bordovice ze vzdálenosti dvaceti metrů. Exekuce se ujal Radim Špaček, který nedal brankáři šanci a poslal Bordovice do vedení 1:0. O tři minuty později se podobná situace opakovala znovu. Rozhodčí odpískal faul na Radima Špačka, blížícího se nebezečně na bránu hostů, který byl odměněn i žlutou kartou. Exekuce přímého kopu se ujal sám faulovaný Špaček a z podobné vzdálenosti znovu překonal brankáře a zvýšil na 2:0. Ve dvacáté minutě měly Bordovice další slibně vypadající šanci. Ivo Maruchnič nacentroval před branku, kde nejistý brankář pouze vyrazil míč k nohám Karla Žídka, který dobře viděl nabíhajícího Lukáše Hajníka. Hajníkovu střelu však brankář stačil vyrazit nohou. Minutu nato se ale Bordovice již znovu radovaly z branky. Po rozehrávce rohového kopu vypálil Maruchnič a zvýšil na 3:0. Ve čtyřiatřicáté minutě centroval do vápna kapitán Pavel Vaněk, jeho centr našel Maruchniče, který přidal další branku a zvýšil už na 4:0. Skotnice se k brance Bordovic dostávala v prvním poločase jen zřídka. Hráči Skotnice ve většině případů nebyli schopni přesně zakončit. Snad první zákrok si brankář Lubomír Černý připsal dvě minuty před koncem první půle. V nastaveném čase se ještě hráči Skotnice snažili s nepříznivým stavem něco udělat, ale ani hlavička kapitána Jiřího Bednáře nemířila přesně a do šaten se šlo za stavu 4:0 pro Bordovice.

Do druhé půle jakoby nastoupila úplně jiná Skotnice. Hosté se dostávali do šancí a obrana Bordovic se snad konečně taky trochu zapotila. Tři minuty po zahájení druhého poločasu vypálil zprvní Radomír Wolf, brankář Černý byl však na svém místě. Ve třiapadesáté minutě rozehrávala Skotnice rohový kop, který však Bordovice dokázaly odvrátit, míč do ohně ale vrátil Bednář, kde nakonec Tomáš Juřena překonal brankáře a snížil na 4:1. Tři minuty nato se dostala Skotnice do další slibné šance po chybě Vaňka v obraně, hráči Skotnice ale přečíslení nevyužili nejlépe a nakonec stříleli pouze do míst, kde byl připraven brankář Černý. V osmašedesáté minutě dostal přihrávku za obranu čerstvě příchozí Tomáš Benáček, hosté přestali hrát v domnění, že šlo o ofsajd a Benáček tak šel sám na branku, překonal brankáře a upravil stav na 5:1. V 68. minutě našel Benáček ve vápně volného Špačka, který nekompromisně zvýšil na 6:1. Sedm minut před koncem regulérní hrací doby byl pro Bordovice nařízen pokutový kop za faul na Radima Špačka. Míč si postavil Ivo Maruchnič, který však přestřelil a penaltu neproměnil. V 85. minutě snížil na 6:2 Tomáš Kloss. V 90. minutě ještě Skotnice přidala jednu branku a utkání tedy skončilo výsledkem 6:3 pro Bordovice.

Sestava: Černý (G) - Farkavec, Kovařík, Raška, Vaněk (C) (77. Geryk) - Maruchnič, Melčák, Špaček, Žídek (80. Kvita) - Hajník, Vašenda (59. Benáček)
Rozhodčí: Glogar L. - Klement M., Lakomý P.

Aktualizováno ( Pondělí, 04 Červen 2012 10:24 )