Jste zde: Home Sezona Sezona 2011/2012 Reportáže Bartošovice - Bordovice 2:1

TJ Sokol Bordovice

Bartošovice - Bordovice 2:1

Email Tisk PDF

Bordovice nestačily na dobře připravené Bartošovice, kterým podlehly rozdílem branky 2:1.

Utkání nenabídlo žádnou extra fotbalovou podívanou. Hrálo se převážně mezi šestnáctkami a do zakončení se oba týmy dostávaly jen málo. První poločas navíc doprovázel hustý déšť, který výrazně zhoršil hrací plochu. První ohrožení branky Bartošovic přišlo až v desáté minutě, když zpoza šestnáctky vypálil Jan Farkavec, jeho střela však mířila těsně nad branku. Zhruba o deset minut později rozehrával Karel Žídek trestný kop na volného Viktora Melčáka před branou, který střelou z první těsně minul bránu. Bartošovice také zahrozily ze standartní situace zhruba ze čtyřiadvaceti metrů, pěkně kroucený centr však před bránou nenašel žádného hlavičkáře. Ve 29. minutě nacentroval hráč Bartošovic před bránu, kde přesně našel svého spoluhráče, který přesnou střelou z první překonal brankáře Černého a domácí se tak ujali vedení 1:0. Do konce první půle měly oba týmy ještě několik málo šancí na vstřelení branky, ale tyto šance nedokázaly využít.

Tři minuty po zahájení druhého poločasu vstřelil vyrovnávací branku na 1:1 Viktor Melčák. Hra se poté odvíjela spíše mezi šestnáctkami, jako v první půli. Bordovice mohly využít dvou trestných kopů, oba z podobné vzdálenosti cca dvaceti metrů, ale ani nacvičenými signály nepřelstily brankáře. V 80. minutě se radovaly z gólu domácí Bartošovice. Míč se po střele ještě zastavil v kaluži na brankové čáře, ale nejblíže k němu měl hráč Bartošovic a nekompromisně zakončil - 2:1. O několik minut později úřadovala kaluž v brankovišti také na druhé straně, která nedovolila Maruchničovi zakončit a domácí na několikrát z malého vápna dostali míč pryč. Ani v nastaveném čase už se nic podstatného nestalo a tři body tak zůstaly v Bartošovicích, které si je za svůj výkon zasloužily.

Tento výsledek tak ještě zdramatizoval konec soutěže a o vítězi Okresního přeboru se tak může rozhodovat až v posledním kole.

Sestava: Černý (G) - Farkavec, Kovařík, Raška, Vaněk (C) - Maruchnič, Melčák (78. Benáček), Špaček, Žídek - Geryk (56. Vašenda), Hajník
Rozhodčí: Žitník Z. - Fieber P.

Aktualizováno ( Úterý, 12 Červen 2012 09:21 )