Jste zde: Home Články Vlčovice si z Bordovic odvezly bod

TJ Sokol Bordovice

Vlčovice si z Bordovic odvezly bod

Bordovice v sobotním utkání rozhodly o dělbě bodů až v samém závěru. Na vyrovnání potřebovaly celých osmdesát minut.

Hosté se dostali do vedení už ve třinácté minutě, kdy špatné rozehrávky domácího týmu využil Michal Světlík a dostal Vlčovice do vedení 0:1. Bordovice se snažily hrát od začátku útočně. V první půli se často dostávaly do střeleckých příležitostí, většina střel však směřovala mimo branku. Z 16 střel šlo na branku pouze 5.

Druhý poločas byl ve znamení nakopávaných a nepřesných míčů. V 55. minutě byl po obdržení druhé žluté karty vyloučen vlčovický Adam Kordoš a hosté tak museli zbytek utkání dohrát v desíti. I přesto se však dostávaly do šancí své vedení navýšit. Bordovické snažení vyústilo v branku až v samém závěru utkání. V nastaveném čase vyrovnal na konečných 1:1 Roman Horák.

Sestava: Horák D. (G) - Geryk, Kovařík, Vaněk (C) - Matúš (85. Zátopek), Melčák Z., Raška, Špaček, Žídek (73. Maruchnič) - Horák R., Petr